Organizator:

Targi powróciły – pierwszy dzień Poznań Moto Fest za nami!

Podziel się

Ponad dwieście samochodów, pokazy driftu i wiele więcej. Pierwszy dzień Poznań Moto Fest był niezwykle gorący nie tylko ze względu na wysoką temperaturę powietrza.

Poznań Moto Fest to letnia propozycja od Grupy MTP dla wszystkich fanów motoryzacji. Zgodnie z zapowiedziami organizatorów teren Międzynarodowych Targów Poznańskich wypełniło ponad najróżniejszych 200 pojazdów. Dzięki urozmaiconej ekspozycji każdy miłośnik motoryzacji mógł znaleźć coś dla siebie.

Bogata lista wystawców

Czerwcowe targi to przede wszystkim świetna okazja do zaprezentowania swojej kolekcji aut przez kolekcjonerów i grupy motoryzacyjne. Strefy the.collection, czy Nocnych Lotów cieszyły się dziś sporym zainteresowaniem ze strony zwiedzających. Coś dla siebie znalazły także osoby zakochane w zabytkowych modelach. Dzięki obecności Automobilklubu Wielkopolskiego, Giełdy Klasyków, czy firmy Austor mogliśmy podziwiać kilkadziesiąt samochodów z różnych epok. Od pierwszych modeli Forda po auta z różnych dekad minionego stulecia.

Do tego kampery, poznańscy dealerzy samochodowi, strefa tuningu, pokazy driftu, tor gokartowy symulatory, czy nawet ponad 100-letnia lokomobila, która podczas pierwszego dnia Poznań Moto Fest pokonała kilkanaście okrążeń po terenie MTP. To bez wątpienia nie był nudny dzień, a kolejny zapowiada się jeszcze lepiej.

Co czeka nas jutro?

Niedziela to ciąg dalszy atrakcji przygotowanych przez wystawców. Jeśli zatem przegapiliście pierwszy dzień targów to nic straconego. Już jutro macie kolejną szansę na to, aby z bliska podziwiać te fantastyczne samochody. Wisienką na torcie drugiego dnia targów, jak i całego wydarzenia będzie przejazd ekipy Positive Ways. Międzynarodowe Targi Poznańskie będą przystankiem na mapie charytatywnego rajdu, którego celem jest zebranie pieniędzy na rzecz dzieci z hospicjum     

Serdecznie zapraszamy do udziału w drugim dniu Poznań Moto Fest. Bilety niezmiennie
do nabycia na stronie ToBilet.pl.